SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Action
sv: Åtgärd

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: Message deleted.
sv: Meddelande raderat.

en: Accounts
sv: Konton

en: Source
sv: Källa

en: Account
sv: Konto

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Dates
sv: Datum

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Delete message
sv: Radera meddelande

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
