SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Action
ta: செயல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Source
ta: மூலம்

en: Account
ta: கணக்கு

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: Bundle
ta: பொதி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
