SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Action
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
