SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Actions
tr: Eylemler

en: Action
tr: Eylem

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Source
tr: Kaynak

en: Account
tr: Hesap

en: Dates
tr: Tarihler

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Delete message
tr: İletiyi sil

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
