SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Source
az: Mənbə

en: Dates
az: Tarixlər

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundle
az: Paket

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
