SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Action
ca: Acció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: Source
ca: Font

en: Account
ca: Compte

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
