SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Action
eo: Ago

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Account
eo: Konto

en: Bundle
eo: Fasko
