SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Account
is: Aðgangur

en: Dates
is: Dagsetningar
