SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Actions
jv: Aksi

en: Action
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé

en: Account
jv: Akun

en: Dates
jv: Tanggal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Entity ID
jv: ID Entiti
