SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
