SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн
