SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Source
my: ရင်းမြစ်
