SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Message deleted.
nl: Bericht verwijderd.

en: Source
nl: Bron

en: Dates
nl: Datums

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Bundle
nl: Bundel

en: Delete message
nl: Bericht verwijderen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Account Type
nl: Accounttype

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...
