SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Accounts
sk: Účty

en: Source
sk: Zdroj

en: Account
sk: Účet

en: Dates
sk: Dátumy

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Delete message
sk: Odstrániť správu

en: Entity ID
sk: ID Entity
