SocialFlow (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Bundle
sr: Пакет
