SocialFlow (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Actions
uk: Дії

en: Action
uk: Дія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: Created
uk: Створено

en: Message deleted.
uk: Повідомлення видалено.

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Source
uk: Джерело

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Dates
uk: Дати

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Bundle
uk: Пакет

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...
