Social Login (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Send
af: Stuur

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
