Social Login (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: About
bn: সম্পর্কে
