Social Login (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Send
cy: Anfon

en: Error saving user account.
cy: Gwall wrth gadw cyfrif defnyddiwr.

en: New user: %name (%email).
cy: Defnyddiwr newydd: %user (%email).
