Social Login (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Send
eu: Bidali

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: About
eu: (r)i buruz

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).
