Social Login (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Use
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
