Social Login (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Send
lv: Sūtīt

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: About
lv: Par

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).
