Social Login (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Send
mr: पाठवा

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
