Social Login (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Send
sq: Dërgo

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: About
sq: Informacione
