Social Login (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Developers
tr: Geliştiriciler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Send
tr: Gönder

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: About
tr: Hakkında

en: New user: %name (%email).
tr: Yeni kullanıcı: %name (%email).
