Social Login (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Send
ast: Unviar
