Social Login (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Send
gl: Enviar

en: About
gl: Información

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.
