Social Login (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Send
mn: Илгээх
