Social Login (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторите могат да създават потребителски акаунти.

en: Send
bg: Изпрати

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).
