Social Login (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Developers
da: Udviklere

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Only site administrators can create new user accounts.
da: Kun administratorer kan oprette nye brugerkonti.

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.

en: About
da: Om

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
da: Tak for din ansøgning om en konto. Din konto afventer godkendelse af en administrator.<br />I mellemtiden er din adgangskode og yderligere instruktioner blevet sendt til din e-mail-adresse.

en: New user: %name (%email).
da: Ny bruger: %name (%email).
