Social Login (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Send
fi: Lähetä

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: About
fi: Tietoja

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Kiitos rekisteröitymisestä. Rekisteröitymisesi odottaa parhaillaan ylläpitäjän hyväksyntää.<br />Lähetämme tällä välin sähköpostiosoitteeseesi viestin, jossa on lisäohjeita.

en: New user: %name (%email).
fi: Uusi käyttäjä: %name (%email).
