Social Login (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Send
jv: Kirim

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: About
jv: Ngenani

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).
