Social Login (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).
