Social Login (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Only site administrators can create new user accounts.
km: មាន​តែ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​អាច​បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: About
km: អំពី

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​គណនី​ ។ គណនី​របស់​អ្នក​កំពុង​រងចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នកគ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ ។<br />ក្នុង​ពេល​នេះ សារ​ស្វាគមន៍​ជាមួយ​នឹង​សេចក្តី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។
