Social Login (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Send
te: పంపించు

en: About
te: గురించి

en: New user: %name (%email).
te: కొత్త వాడుకరి: %name (%email).
