Social Login and Social Share (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Developers
et: Arendajad

en: Date
et: Kuupäev

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Location
et: Asukoht

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: About
et: Programmist

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Täname sind uue konto loomise eest. Sinu konto ootab saidi administraatori heakskiitu.<br />Seniks saadeti sinu meiliaadressile tervitussõnum edasiste juhistega.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Long text
et: Pikk tekst
