Social Login and Social Share (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Developers
fa: توسعه دهنده ها

en: Date
fa: تاریخ

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: Help
fa: راهنما

en: Text
fa: متن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Location
fa: مکان

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Google
fa: گوگل

en: Live
fa: زنده

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: About
fa: درباره

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: از شما برای درخواست حساب متشکریم. حساب شما در حال حاضر منتظر موافقت مدیریت است. در ضمن یک پیام خوشامدگویی با دستورالعمل بعدی به نشانی پست الکترونیک شما ارسال شد.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Long text
fa: متن طولانی
