Social Login and Social Share (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.

en: Location
mn: Байрлал

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
