Social Login (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Only site administrators can create new user accounts.
dz: ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོངས་པ་རྐྱངམ་ཅིག་གིས་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་གི་  རྩིས་ཐོ་འདི་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
