Social Login and Social Share (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: Date
hu: Dátum

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: Email
hu: E-mail

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Only site administrators can create new user accounts.
hu: Csak a webhely karbantartói hozhatnak létre új felhasználót.

en: Location
hu: Helyszín

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Send
hu: Küldés

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Full name
hu: Teljes név

en: Gender
hu: Nem

en: Birthday
hu: Születésnap

en: NO
hu: NEM

en: YES
hu: IGEN

en: Live
hu: Élő

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: About
hu: Leírás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hu: Köszönjük a felhasználó létrehozására irányuló kérelmet. A webhelyre az adminisztrátor jóváhagyása után lehet belépni.<br />Egy üdvözlő email hamarosan megérkezik a megadott email címre a további teendők leírásával.

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Long text
hu: Hosszú szöveg
