Social Login (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Location
ku: شوێن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: About
ku: دەربارە

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Long text
ku: دەقی درێژ
