Social Login and Social Share (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Send
ug: يوللاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست
