Social Login and Social Share (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: edit
am: አስተካክል

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Location
am: ቦታ
