Social Login and Social Share (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Location
gl: Localización

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Full name
gl: Nome completo

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: Live
gl: Vista previa

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: About
gl: Información

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Long text
gl: Texto longo
