Social Login and Social Share (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Developers
uk: Розробники

en: Date
uk: Дата

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: Help
uk: Довідка

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Location
uk: Місце розташування

en: API Key
uk: Ключ API

en: Send
uk: Надіслати

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Full name
uk: Повна назва

en: Gender
uk: Стать

en: Birthday
uk: Дата народження

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Live
uk: Наживо

en: Use
uk: Використовувати

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Long text
uk: Довгий текст

en: Facebook Like
uk: Facebook Вподобати
