Social Login and Social Share (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Only site administrators can create new user accounts.
hr: Samo administator lokacije može otvarati nove korisničke račune.

en: Location
hr: Lokacija

en: Send
hr: Pošalji

en: Full name
hr: Puno ime

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: About
hr: Opis

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.

en: New user: %name (%email).
hr: Novi korisnik: %name (%email).

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Long text
hr: Dugački tekst
