Social Login and Social Share (7.x-3.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ
