Social Login and Social Share (7.x-3.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Country
ml: രാജ്യം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
