Social Login and Social Share (7.x-3.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Article
ast: Artículu

en: Date
ast: Data

en: edit
ast: editar

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Text
ast: Testu

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar

en: Medium
ast: Mediu
