Social Login and Social Share (7.x-3.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Article
si: ලිපි

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති
